درباره ما

برند حدو (به انگلیسی : RFMODA) ، یک برند جدید در تولید پوشاک زنانه می باشد که توسط سرکار خانم حدیث رازمند در سال 1397 در کارگاهی کوچک و به صورت دست ساز شروع به فعالیت کرد که با استقبال بی نظیر مشتریان محترم رو به رو شد و شروع به گسترش مکانیزه کردن کارگاه گردید .

این برند جهت بهبود کیفیت و بهره وری بیشتر در سال 1399 فعالیت خود را با آقای بهزاد فاخر که از کارشناسان و صاحب نظران این حرفه و  فن می باشند ادامه داد و هم اکنون دفتر مرکزی این شرکت در شهر تهران قرار دارد .

حدو مخفف : اسم کوچک سرکار خانم رازمند ( حدیث ) میباشد

RF مخفف : نام خانوادگی خانم رازمند و آقای فاخر می باشد

بر پایه آمار  فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام و بخش فیزیکی بازار ایران در تولید کیف و کفش و صنعت تولید محصولات چرم در سال 2020  میلادی شرکت حدوکالکشن ( آر اف مودا RFMODA ) صاحب نماد تایید کیفیت و پرچم دار مد و طراحی در بین بیش از 600 هزار مشتری وفادار خود بوده است. 

برند حدوکالکشن ( آر اف مودا RFMODA )  همچنین در سال 1400 ، بر اساس اطلاعات جستجو در دنیای وب و اینستاگرام در جدول ۱۰ نام تجاری تاثیر گذار برتر برمبنای کیفیت و برند می باشد .

 حدوکالکشن ( آر اف مودا RFMODA )  پرفروش‌ترین نام تجاری دارای کیفیت در بازار فیزیکی صنعت مد و کیف و کفش در مرکز فروش این تجارت در تهران نیز می‌باشد.