قوانین سایت و سیاست حریم خصوصی

قوانین وب سایت و خرید محصولات

 1. بعد از ثبت سفارش و خرید هر محصول از وب سایت به هیچ عنوان کنسلی و برگشت خرید و تعویض مدل و یا تعویض رنگ و مرجوعی خرید برای کاربران و خریداران گرامی امکان ندارد ، پس در خرید خود دقت لازم را مبذول بفرمایید.
 2. امکان تعویض سایز برای محصولات در صورت موجود بودن آن سایز جدید به هزینه مشتری ( هزینه رفت و برگشت پستی و یا به صورت پیک )  انجام میپزید نکته : . در صورت موجود نبودن سایز ، کاربران و خریداران محترم با هماهنگی مجموعه ، تعویض مدل را انجام دهند و امکان برگشت خرید وجود ندارد.
 3. هزینه ارسال هر کالا بر عهده مشتری می باشد. 
 4. در روزهای تعطیل رسمی و تعطیلی مجموعه  امکان ارسال کالا وجود ندارد.
 5. به دلیل حجم بالای ارسال کالا ها و سفارشات ، تمامی سفارشات به نوبت ثبت درخواست انجام شده ، ارسال می گردد.
 6. مدت زمان هر سفارش در شهر تهران طی 72 ساعت کاری از فردای ثبت سفارش و براس شهراستان ها 6 روز کاری می باشد .
 7. تمامی محصولات دارای عکس از همان محصول بوده و عکس ها اختصاصی مجموعه حدوکالکشن rfmoda بوده  و عکس ژورنالی ندارد.
 8. در بعضی از مدلها و محصولات در تولید مجددو شارژ مجدد امکان تغییرات جزعی وجود دارد که حتما توضیحات آن داده خواهد شد .( این اتفاق در موارد نادر امکان پذیر است )
 9. تمای کارهای تولید شده و موجود در مجموعه حدوکالکشن rfmoda  دارای متریال و مواد اولیه خارجی و تولید خود مجموعه بوده و با کارهای کد دار در بازار ایران و حتی خارج از ایران متفاوت می باشد.
 10. تمامی محصولات موجود در وب سایت و شبکه های اجتماعی اختصاصی حدوکالکشن rfmoda  بوده و  ثبت شده و هرگونه کپی برداری از آنها و استفاده سو ، امکان پیگرد قانونی می باشد .
 11. حدوکاکشن rfmoda  هیچ نمایندگی دیگری بجز نمایندگی های ثبت شده در وب سایت به آدرس 
 12. دوستان عزیز در تخفیفات تعویض سایز و مرجوعی نداریم و در انتخاب سایز و محصول خود دقت فرمایید .

 https://rfmoda.com/list-of-representatives (بخش نمایندگی ها )  نداشته و هرنوع سو استفاده از نام ما پیگرد قانونی داشته .

نکته مهم در مورد محصولات حراجی و تک سایز سایت

در مورد محصولاتی که به صورت تک سایز و یا به صورت حراجی به فروش میرسد به هیچ عنوان امکان تعویض سایز نداشته ، پس در خرید این محصولات دقت لازم را داشته باشید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

سیاست حریم خصوصی

 

نشانی وب‌سایت ما: https://rfmoda.com.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا ؟

1. دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

 

2. رسانه ها

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

3 . فرم‌های تماس

تنها بخش ارسال فرم تماس با وب سایت و مجموعه حدوکالکشن  rfmoda  از طریق لینک زیر می باشد.

تماس با ما

4 . کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

5 . محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه ( قرار داده )  شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

6 . تجزیه و تحلیل و اطلاعات

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت. اگر برای چند بار ( بیش از 3 بار )  در یک روز در خواست فراموشی رمز ورود نمایید به مدت 24 ساعت دسترسی شما در وب سایت مسدود می گردد . اگر مجدد در روز بعد 2 بار درخواست فراموشی رمز ورود نمایید به مدت 14 روز دسترسی شما مسدود میگردد. 

پس برای درخواست های خود دقت لازم را نمایید.

7 . چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

8 . داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند و در صورت بررسی و تایید در وب سایت نمایش داده می شود.